Transport
przeprowadzki

O nas

Transport Plus to profesjonalna firma transportowo-przeprowadzkowa z Sopotu. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów z Trójmiasta i okolic, jednak należy pamiętać, że działamy na terenie całej Polski oraz Europy.

Mamy świadomość, że przeprowadzki bywają czasochłonne, a niekiedy nawet bardzo uciążliwe, dlatego staramy się przejąć od klienta te czynności, które są dla niego problematyczne. Z pewnością należy do nich pakowanie. Nasi pracownicy dostarczą kartony, sznurki i taśmy, zabezpieczą Twoje mienie, załadują je do pojazdów przeprowadzkowych, przetransportują we wskazane miejsce, wniosą i rozpakują w nowej lokalizacji. Posprzątają też użyte do przeprowadzki materiały.

Rzeczy przewozimy za pomocą pojazdów wyposażonych w specjalne skrzynie załadowczo-transportowe. Wykonujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe, polegające na pakowaniu, transporcie i rozpakowaniu mienia na miejscu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów służących do zabezpieczenia mebli i sprzętów: folii, płócien, gąbek i specjalnych taśm. Dysponujemy też profesjonalnymi wózkami do przeprowadzek, które pozwalają nam przewozić towary o dużej masie albo niestandardowych rozmiarach. Najcięższe gabarytowo są na pewno sejfy, pianina, piece oraz sprzęt siłowy. Do ich transportu używamy specjalnych aut z windą.

W naszej ofercie znajdziesz też pakiet dla najbardziej wymagających klientów, który oprócz kompleksowej przeprowadzki, pozwala na dodatkowe zabezpieczenie podłóg i futryn przed zniszczeniem, a także ochronę ciągów komunikacyjnych.

Istnieje możliwość skorzystania z podstawowej oferty przeprowadzkowej. W tym wypadku zajmujemy się wyłącznie załadunkiem i rozładunkiem wraz z transportem. W przypadku tego rodzaju usług, oferujemy wynajem skrzynek zamykanych na zatrzaski w dniu przeprowadzki lub kilka dni wcześniej, tak byś mógł bez pośpiechu spakować wszystkie niezbędne Ci rzeczy.

Do naszych największych atutów zaliczają się punktualność oraz dbałość o każdy szczegół. Nasi klienci mogą korzystać z naszych usług przez siedem dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni o każdej porze, również w święta. Zapewniamy bezpieczeństwo przewożonego mienia (OC przewoźnika) przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Bardzo istotne jest dla nas wzajemne zaufanie. Nasi pracownicy zadbają o to, by przeprowadzka nie spędzała Ci snu z powiek!